WhatsApp Destek Hattı

Hakkımızda

.

Socify.com.tr, Türkiye'nin en büyük bilişim şirketleri arasında adını yazdıran ve 10 yıl önce "en kaliteli sosyal medya hizmetlerini sunma" hedefiyle yola çıkan bir platformdur. 200 binden fazla müşteriye hizmet veren ve 10 milyondan fazla işlem kaydı yapan Socify.com.tr, güvenilirlik ve tercih edilirlik konusunda zirvede yer alır.

Platform, bireysel veya kurumsal hesapları tüm sosyal medya platformlarında büyütmek için özel çalışmalar sunar ve kendi yazılım ekibi tarafından geliştirilen sosyal medya yazılımlarını kullanır. 13 kişilik profesyonel ekibiyle 7/24 kesintisiz destek sağlayan Socify.com.tr, kullanıcılara işlemlerini web tabanlı arayüzden yönetme özgürlüğü sunar.

Socify.com.tr, sosyal medya alanında sorunsuz hizmet sunmak isteyenler için birinci adres haline gelmiştir. Hızlı işlem ve güvenli ödeme imkanıyla müşterilerine avantajlı fırsatlar sunar. Sorunlara anında çözüm getirme ve canlı destek hizmetiyle sektörde liderliğini sürdürür.

Platform, bütçe dostu fiyat seçenekleri ve güvenilir hizmet kalitesiyle müşteri kitlesini her geçen gün genişletmektedir. Bayigram.com'un hizmet yelpazesi, her ihtiyaca yönelik destekler içerir ve Instagram, Twitter, YouTube, Facebook, TikTok, Twitch, Spotify, LinkedIn, Telegram, Google, Trovo, Snapchat gibi tüm dünyada en çok tercih edilen sosyal medya platformlarını kapsar.

Tüm sosyal medya platformlarında kişisel veya kurumsal hesaplarınızı genişletmek artık daha kolay! Yapmanız gereken tek şey, Socify'da sunulan paketlerden size en uygun olanı seçmek ve büyümenin tadını çıkarmak!

3 Dakika Önce